Kniha návštěv

Datum: 08.07.2015

Vložil: Terka

Titulek: OD VELKÉ FANYNKY PRO NEJLEPŠÍ ČESKOU SPPISOVATELKU FANTASY LITERATURY :D :D :D!!!

Ahoj Míšo, především Ti musím pochválit všechny Tvoje kresby a samozřejmě knihy!! :D Úplně ze všech miluju Křišťály Moci a samozřejmě Awrixela!!! Jsem ráda, že jsi je napsala. Četla jsem všechny Tvoje knihy a už se těším na další, ale měla bych takový menší dotaz. Vlastně dva :D Víš četla jsem povídku ke Křišťálům Moci - Terienina minulost a bylo to naprosto super, ale napadlo mě (a moc bych Tě o to prosila - myslím, že bych nebyla jediná, kdo by to chtěl :)), jestli by jsi třeba nenapsala taky něco k Awrixelovi a Neilin. Jako jak to s nimi teď po Křišťálech vypadá. Bylo by bezva, kdyby to bylo něco hóóóóóóóódně, hóóóóóóóódně, hóóóóóóóódně dlouhého :D :D
A ten druhý dotaz: zajímalo by mě jak dlouho už vlastně maluješ?
Tvoje obrazy se mi totiž hrozně moc líbí. Hlavně ty ke Křišťálům (jak jinak :D) - promiň, že tady tu tetralogii omílám pořád dokola, ale je to nejlepší knížka, kterou jsem kdy četla :D Tak se na mě nezlob :D Jednou si rozhodně nějakou malbu objednám.
Jinak se velmi nedočkavě těším na další Tvojí knížku. Jsem zvědavá s jakým příběhem nás překvapíš :D
A na závěr ještě velká poklona pro Tebe, mojí nejoblíbenější českou spisovatelku fantasy, které již odmala miluji :D Takže Ti přeji spoustu nápadů a inspirace do nových příběhů!!
Terka :D





Zpět na diskuzi