Vítejte v mé galerii!

Vítám vás v mé galerii! Ano, tento web slouží jako galerie k mé výtvarné tvorbě. Stvořila jsem ji především pro vás všechny, fanoušky mých knížek, protože většina ilustrací a obrázků zde patří právě k mým knihám. Najdete tu všechny hrdiny z Křišťálů moci, Syna pekel i Poselství jednorožců, ale i obrázky z mé blogové povídky o upírech a vlkodlacích Prokletí úplňku (https://nelien.blog.cz). Samozřejmě tu ale ráda uvidím i všechny nováčky či zbloudilce a doufám a věřím, že se vám u mě zalíbí a rádi si mé obrazy prohlédnete :)

Vy, kdo mě znáte, víte o mé lásce ke zvířatům. Z toho důvodu se tu můžete podívat i na obrazy zvířat, především kočkovitých šelem a domácích mazlíčků, ráda ale maluji kterákoli zvířátka.

Z mých minulých stránek se stal velmi oblíbený projekt NA PŘÁNÍ. I zde si můžete nechat nakreslit svůj vysněný obraz na přání, fantazii se meze nekladou :) Všechny informace najdete v menu.

Věřím, že se vám tu bude líbit a budete se rádi vracet! :)

MŮJ OFICIÁLNÍ WEB:


 

 

Novinky

Olejomalba

09.01.2015 17:32
Tak jsem zcela propadla olejomalbě. Ano, stala se z toho má druhá velká vášeň....

—————

Siréna

02.10.2014 11:36
Můj první velký obraz k mé nové knížce Volání sirény :) Namalovala jsem Larissu...

—————

LETNÍ VÝHODY :)

16.07.2014 15:56
Protože je léto, čas, kdy si má člověk užívat, odpočívat a radovat se, a také...

—————

Hrdinové

25.03.2014 16:49
Před nedávnem jsem obdržela velmi zajímavou objednávku. Slečna si přála...

—————

Smečka :)

24.02.2014 09:56
Před Vánoci mi přišel úžasný e-mail. Mladá slečna si přála namalovat velký...

—————

Vítejte!

20.11.2013 15:12
Mé nové stránky týkající se mé výtvarné tvorby jsou v provozu a já doufám, že...

—————


AKCE!

Nyní ke každé objednávce ZDARMA malý dárek! :)


AKTUALIZACE

Přidány nové obrázky do galerie SYN PEKEL

Zahájena nová AKCE!