Kniha návštěv

Datum: 20.11.2013

Vložil: Míša B. - ADMIN

Titulek: VÍTEJTE

Vítejte na stránkách mé výtvarné tvorby! Zde můžete nechat svůj vzkaz, jak jste s mými službami spokojení, jak se Vám líbí obrázky a nebo zanechat třeba vaše přání - co byste si přáli nového atp. :)

Přeji Vám zde příjemně strávené chvíle!

Míša Burdová

Odpovědět

—————

Datum: 18.02.2014

Vložil: Marťa P.

Titulek: Super!

Ahoj Míšo,
moc se mi galerie líbí. Je to úplně suprový, obrázky jsou krásné! Určitě si časem nějaké objednám!
PS: Syn pekel(objednávala jsem si od tebe k Vánocům) je taky úplně úžasná knížka! Myslela jsem si, že lepší knížku než KM už číst nebudu, ale teď fakt nevím!! :) Moc se těším na PJ které se taky chystám co nejdříve přečíst. Doufám, že nikdy nepřestaneš psát a malovat! Přeju ti hodně dalších úspěchů a spokojených čtenářů. Já ti budu fandit vždycky! :)

Odpovědět

—————

Datum: 18.02.2014

Vložil: Míša B. - ADMIN

Titulek: Re: Super!

Marťo, moc děkuju za milý komentář! Jsem ráda, že se ti stránky líbí a pokud se rozhodneš pro některý obrázek, pak se budu těšit! ;-) Mám taky radost, že se ti líbí Syn pekel, to je super! Psát určitě nepřestanu a malovat taky ne, na to mě to až moc baví! :)
Tak snad se ti budou líbit i Jednorožci! :)

Odpovědět

—————

Datum: 22.02.2014

Vložil: Adéla

Titulek: ... :)

Ahoj Míšo , na začátek ti chci říct že to tu máš krásné. Nemůžu si pomoct ale musím se zeptat když už maluješ obrázky které si od tebe můžu objednat tak jestli by si mi nakreslila moje morčátko kdybych ti poslala fotku ?? Vrtá mi to hlavou prosím odpověz jestli ano tak ještě z jakého úhlu pohledu bys to chtěla (tu fotku) ? Předem děkuji za odpověď.
Adéla

Odpovědět

—————

Datum: 23.02.2014

Vložil: Míša B.

Titulek: Re: ... :)

Ahoj Adél, moc děkuju za pochvalu :) Morčátko ti samozřejmě moc ráda nakreslím :) Nejlépe by byla nějaká pěkná fotka z boku, nebo mi jich můžeš poslat víc, abych mohla vybrat tu nejlepší :) Určitě mi napiš na mail galerie.nelien@seznam.cz a domluvíme se ;-)

Odpovědět

—————

Datum: 29.07.2014

Vložil: Katka H.

Titulek: Ahoj

Ahoj, galerii máš pěknou. Moc hezky kreslíš. Včera jsem narazila na knihu Syn pekel a jsem z prvního dílu moc nadšená. Kniha se mi líbí. Je zábavná a zajímavá. Rozhodně něco pro mě. Těším se na další díl a poohlédnu se i po dalších tvých knihách.
Také se mi moc líbí tvé obrázky Nerena a dalších postav ke knize. Opravdu povedené. =)

Odpovědět

—————

Datum: 31.07.2014

Vložil: Míša B. - ADMIN

Titulek: Re: Ahoj

Ahoj Katko, moc děkuju za pochvalu :) Jsem ráda, že se ti líbí Syn pekel! A také mám radost, že se podíváš i po dalších mých knížkách, to jsem moc ráda! Díky ;-)

Odpovědět

—————

Datum: 03.09.2014

Vložil: Lucka

Titulek: :-)

Ahoj uplně nejlepší kniha ,kterou jsi z těch všech napsala jsou křišťály moci .Ostatní jsou taky velmi dobré :-) ale KŘIŠŤÁLY MOCI jsou nej čtu je pořád do kolečka :-D

Odpovědět

—————

Datum: 02.10.2014

Vložil: Míša B. - ADMIN

Titulek: Re: :-)

Moc děkuju, jsem ráda, že se ti líbí zrovna Křišťály :)

Odpovědět

—————

Datum: 14.09.2014

Vložil: Klarik

Titulek: :-)

Ahoj Míšo :-) mám tvoje knihy moc ráda ale Křišťály moci jsou stejně nejlepší :-) úplně jsem se zamilovala do Arwina, jen kdyby nebyl takový bručoun :-D

Odpovědět

—————